Blog

Sichuan PoPo 婆婆面: Autentická chuť Číny v srdci Londýna

Londýn je světově proslulý svou bohatou a rozmanitou gastronomickou scénou. Jeho ulice jsou plné restaurací, které nabízejí kulinářské speciality z celého světa. Jednou z nejvíce fascinujících a autentických možností je Sichuan PoPo, restaurace nacházející se v srdci tohoto pulzujícího města.

Sichuan PoPo

Sichuan PoPo (婆婆面), což znamená „Babiččiny nudle“, jsou dvě neodolatelné restaurace ve stylu sečuánského bistra v samém srdci Londýna. Co je na nich tak výjimečné? Jsou to právě ručně vyráběné nudle, které jsou jejich specialitou a oceňovaným tahákem mezi milovníky sečuánské kuchyně. Připravované s precizností a láskou, podle receptů od babiček, mají tyto výjimečné nudle dokonalou texturu a chuť.

Menu

Jedním z hlavních lákadel v menu restaurace jsou Biang Biang nudle. Tyto široké a šťavnaté nudle jsou podávány s různými omáčkami, jako je třeba klasická sečuánská omáčka z chilli a česneku, která přináší nejen ostrý zážitek, ale i bohatou a plnou chuť.

Další lahůdkou, kterou si nemůžete nechat ujít, jsou slavné Dan Dan nudle. Tyto nudle jsou naloženy v pikantní omáčce s vepřovým masem, sezamovou pastou a dalšími kořenícími přísadami, které dávají tomuto jídlu nezapomenutelnou chuť.

Restaurace

V restauraci můžete ochutnat autentické pokrmy, které využívají sečuánský pepř a chuť málà. Ikonické sečuánské pokrmy jako Mapo Tofu, ve kterém se spojuje jedinečná kombinace měkkého tofu, pikantní omáčky a sečuánského pepře, či kuře Kung Pao. Pro milovníky silných chutí a pálivých jídel je Sichuan PoPo skutečným rájem. Pro ty, kteří si přejí mírnější chuťový zážitek, je zde také řada jídel s jemnějším kořením. Menu je velmi rozmanité a nabízí pro každého něco.

Sichuan PoPo

Hodnocení

Nejenže se restaurace Sichuan PoPo zaměřuje na kvalitu jídel, ale také na vytváření jedinečných kombinací chutí. Každé jídlo je pečlivě vytvořené tak, aby představovalo skvělou rovnováhu mezi pikantností, sladkostí, kyselostí a dalšími prvky. Kombinace ingrediencí a koření vytváří explozi chutí, která potěší i ty nejnáročnější gurmány. O kvalitě restaurací svědčí nejen recenze na TripadvisorGoogle, ale i mnohá doporučení (1, 2, 3).

Restaurace najdete v Londýně v Kensingtonu a ve Fulhamu

Kromě kvalitního jídla je dalším důvodem proč se sem lidé rádi vracejí, vstřícný a přátelský personál. Pokud jste v Londýně a máte chuť na autentickou čínskou kuchyni, rozhodně navštivte Sichuan PoPo. Tato restaurace nabízí nejen skvělá autentická jídla, ale také okno do bohaté kultury a tradic provincie Sichuan. Přijďte a zažijte nezapomenutelnou chuť Číny v srdci Londýna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading...

Související články

Back to top button